داغ ترین مطالب

اختصاصی

بازی انسان فضایی یکی از بازی های فلش با حالات قوی گرافیکی و کارتونی میباشد این بازی یکی از بازی های اعتیاد آور فلش می باشد . موضوع بازی نبرد بین انسان های فضایی و انسان ها می باشد . شما از گرافیک و انیمیشن ها و حرکات جالب این بازی لذت میبرید و مجذوب این بازی میشوید . بهتر است زودتر این بازی را شروع کنید .

بازی حباب ها یکی از بهترین بازی های فلش موجود هست که اعتیاد آوره . مهم تو این بازی امتیاز کسب کردنه و این که چه کسی امتیاز بیشتری میاره و بدست آوردن امتیازات بالا خیلی سخت و گاهی غیر ممکنه . امیدوارم که تو این بازی امتیاز بالایی بدست بیارین .

یکی از بازی های زیبای فلش که شما در این بازی یک نبرد سخت با کامپیوتر را تجربه می کنید و باید در بازی با آن تعداد گل بیشتری بزنید تا برنده بازی باشید. با تکرار این بازی شما مهارت کافی در آن را کسب میکنید  .

بازی زیبا و پرهیجان هواپیمای نگهبان کشتی که شما در این بازی نقش نگهبانی برای کشتی خود را ایفا می کنید و بعنوان یک سرباز از کشتی خود در برابر حمله های جنگنده  های دشمن دفاع میکنید .هر چه بیشتر توان دفاع داشته باشید در بازی امتیاز بیشتری کسب میکنید .شما با بازی متعدد میتوانید مهارت کافی را در بازی کسب کنید و امتیاز بالایی بگیرید .
1