داغ ترین مطالب

اختصاصی

همه ما با بازی پرندگان خشمگین یا  Angry Birds آشنایی داریم و لحظاتی را به بازی کردن با آن گذرانده ایم اگر شما هم یکی از دوست داران بازی کراش باش 4 بوده اید بنظر من این بازی شباهت زیادی به بازی کراش ماشین جنگی دارد.
شاید شما گاهی بدنبال این بوده اید که بتوانید از گوشی خود به عنوان وب کم  استفاده کنید . شما با  نرم افزار  DroidCamX Wireless Webcam Pro دوربین گوشی را به عنوان یک وب کم با کمک وایرلس، بلوتوث و یا کابل USB تبدیل کنید .

ZombieBooth  یکی  از نرم افزار های جالب و سرگرم کننده می باشد شما میتوانید با این نرم افزار عکس دوستانتان را تبدیل به زامبی کنید .
 بازی NEED FOR SPEED™ Shift بر ای اندروید  یکی از بازی های محبوب اندروید می باشد که کیفیت صدا و تصویر بالایی نسبت با بازی های همرده با خود را داراست .  شما در این بازی مراحل مختلفی از ماشین سواری را تجربه میکنید . در ادامه برای  دانلود بازی با شوو همراه باشید .
وایبر یکی از نرم افزار های سودمند برای مو بایل می باشد تنها کافی است شما با موبایلتان به اینترنت دسترسی داشته باشید  بوسیله این نرم افزار می توانید با دوستانتان تماس رایگان برقرار کنید .
 

بازی  Whack Your Boss   یکی از بازی های جالب و پرهیجان در اندروید می باشد که شما در این بازی نقش کارمندی را بازی میکنید که پس از انتقاد مدیر از او  به شدت عصبانی شده و اقدام به درگیری با مدیر می نماید . در ادامه برای دانلود این بازی با شوو همراه باشید .

در اغلب مواقع ایرانیان برای استفاده از مارکت های اندروید دچار مشکل میشوند و مشکل تحریم همیشه گریبان گیر ایرانیان بوده است . بازار برای حل مشکل استفاده از اندروید مارکت برای ایرانیان توسط شرکت همراه همزبان ایرانیان ارائه شده است با شوو همراه باشید تا ورژن جدید بازار را از شوو دانلود کنید .
یکی از نرم افزار های محبوب در اندروید می باشد که شما به وسیله این نرم افزار براحتی میتوانید به فایل های خود دسترسی داشته باشید . برای دانلود این نرم افزار محبوب اندرویدی با شوو همراه باشید.
 
آب نبات ها یکی از بازی های اعتیاد آور اندروید می باشد شما دیگر  با این بازی خسته نمیسوید و این بازی قاتلی برای زمان شماست در ادامه با شوو همراه باشید و این بازی محبوب رادانلود کنید .
12