داغ ترین مطالب

اختصاصی

همه ما با بازی پرندگان خشمگین یا  Angry Birds آشنایی داریم و لحظاتی را به بازی کردن با آن گذرانده ایم اگر شما هم یکی از دوست داران بازی کراش باش 4 بوده اید بنظر من این بازی شباهت زیادی به بازی کراش ماشین جنگی دارد.

ZombieBooth  یکی  از نرم افزار های جالب و سرگرم کننده می باشد شما میتوانید با این نرم افزار عکس دوستانتان را تبدیل به زامبی کنید .
 بازی NEED FOR SPEED™ Shift بر ای اندروید  یکی از بازی های محبوب اندروید می باشد که کیفیت صدا و تصویر بالایی نسبت با بازی های همرده با خود را داراست .  شما در این بازی مراحل مختلفی از ماشین سواری را تجربه میکنید . در ادامه برای  دانلود بازی با شوو همراه باشید .

بازی  Whack Your Boss   یکی از بازی های جالب و پرهیجان در اندروید می باشد که شما در این بازی نقش کارمندی را بازی میکنید که پس از انتقاد مدیر از او  به شدت عصبانی شده و اقدام به درگیری با مدیر می نماید . در ادامه برای دانلود این بازی با شوو همراه باشید .
آب نبات ها یکی از بازی های اعتیاد آور اندروید می باشد شما دیگر  با این بازی خسته نمیسوید و این بازی قاتلی برای زمان شماست در ادامه با شوو همراه باشید و این بازی محبوب رادانلود کنید .
1