داغ ترین مطالب

اختصاصی

شاید شما گاهی بدنبال این بوده اید که بتوانید از گوشی خود به عنوان وب کم  استفاده کنید . شما با  نرم افزار  DroidCamX Wireless Webcam Pro دوربین گوشی را به عنوان یک وب کم با کمک وایرلس، بلوتوث و یا کابل USB تبدیل کنید .
وایبر یکی از نرم افزار های سودمند برای مو بایل می باشد تنها کافی است شما با موبایلتان به اینترنت دسترسی داشته باشید  بوسیله این نرم افزار می توانید با دوستانتان تماس رایگان برقرار کنید .
 

در اغلب مواقع ایرانیان برای استفاده از مارکت های اندروید دچار مشکل میشوند و مشکل تحریم همیشه گریبان گیر ایرانیان بوده است . بازار برای حل مشکل استفاده از اندروید مارکت برای ایرانیان توسط شرکت همراه همزبان ایرانیان ارائه شده است با شوو همراه باشید تا ورژن جدید بازار را از شوو دانلود کنید .
یکی از نرم افزار های محبوب در اندروید می باشد که شما به وسیله این نرم افزار براحتی میتوانید به فایل های خود دسترسی داشته باشید . برای دانلود این نرم افزار محبوب اندرویدی با شوو همراه باشید.
 
Spytic  یک برنامه کاربردی رایگان  میباشد که به پدر و مادراجازه می دهد که براحتی  بتوانند کودکان خود را تحت کنترل بگیرند در ادامه با شوو برای دانلود این برنامه کاربردی همراه شوید .

 
1